• تلفن: 02122797853
  • ایمیل: info@arshitcivilco.com
  • ساعات کاری: 08:00-17:00

درباره ما

درباره شرکت سپهر گستر آرشیت


شرکت خدمات عمرانی و معماری “سپهر گستر آرشیت” در بهار سال 1390 توسط جمعی از افراد پیشرو و خلاق در رشته های عمران و معماری تاسیس و آغاز به کار نمود. مؤسسین این شرکت با توجه به سوابق درخشان خود، در زمینه های طراحی، اجرا و نظارت ساخت پروژه های ساختمانی در اقصی نقاط کشور، به شکل گیری این شرکت همت گماردند. مؤسسان آرشیت بعد از فارغ شدن از تحصیلات دانشگاهی در شرکت های مهندسین مشاور متعدد از جمله مهندسین مشاور گومز (آقای دکتر مقدم)، مهندسان مشاور تاژ اندیشان (آقایان مهندس خرسند نیا و مهندس دیوان بیگی)، شرکت صاعدان صنعت (آقای مهندس خانجانی)، مهندس مشاور پارس اسلوب (آقای دکتر صانعی نژاد-رئیس گروه سازه انجمن مهندسان مشاور ایران)، پژوهشگاه طراحان پارسه (آقای دکتر محمود صفارزاده) حضور داشته اند، که همگی این شرکت ها در زمینه های طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی، طراحی و اجرای دکوراتیو تجاری و اداری، طراحی و اجرای محوطه، طراحی و اجرای نما، طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی، بازسازی منازل و بازسازی اداری و تجاری (و به طور خلاصه در طراحی، ساخت و بازسازی ساختمان) فعالیت داشته اند. در نهایت در جهت هم افزایی تجربیات و ارتقا کیفیت ساخت و ساز در ایران با هدف ارائه خدمات مهندسی با اتکا به دانش روز دنیا و آخرین تکنولوژی های موجود در کشور و جهان شرکت مهندسی “سپهر گستر آرشیت ” را تاسیس نمودند.

مراحل انجام پروژه

  • ملاقات و مشاوره
  • عقد قرارداد
  • ایده پردازی
  • برنامه ریزی و طراحی
  • مهندسی ارزش و برآورد هزینه
  • ساخت و اجرا

در مرحله اول کارشناسان شرکت سپهر گستر آرشیت نیازها و اهداف کارفرما را برای انجام پروژه تحلیل و بررسی کرده و با مشاوره رایگان و بازدید محل پروژه بهترین گزینه ها را برای انجام پروژه ترسیم میکنند.

شرکت سپهر گستر آرشیت توانایی انجام پروژه را بصورت EPC داشته و در این مرحله با توجه به نیاز کارفرما برای هر یک از مراحل تهیه کالا، مهندسی و اجرای پروژه قرارداد تنظیم و نهایی میگردد.

در فاز بعد از عقد قرارداد، کارشناسان شرکت سپهر گستر آرشیت طرح های اولیه و ایده های خلاقانه در خصوص پروژه را به اطلاع کارفرما میرسانند. در این مرحله گزینه های فنی و اجرایی پروژه تعریف شده و با تایید کارفرما طرح نهایی میگردد.

در فاز برنامه ریزی، پلنینگ پروژه در سه قسمت طراحی، تهیه کالا و اجرا انجام میگیرد. زمانبندی هر یک از فعالیت ها تهیه و به تایید کارفرما میرسد و در فاز اول، طراحی تفصیلی توسط کارشناسان شرکت سپهر گستر آرشیت انجام شده و در اختیار کارفرما قرار میگیرد.

پس از تکمیل فاز طراحی تفصیلی، برآورد هزینه برای تهیه کالا و اجرای پروژه انجام میگردد. در این مرحله برای کاهش زمان و هزینه های اجرای پروژه مهندسی ارزش توسط کارشناسان شرکت سپهر گستر آرشیت انجام میشود.

در مرحله نهایی کالای مورد نیاز پروژه تهیه شده و اکیپ های مختلف کاری توسط مدیر پروژه برای مراحل ساخت و نصب رهبری میشوند. کارشناسان بخش مدیریت کیفیت شرکت سپهر گستر آرشیت در تمامی مراحل بر پروژه نظارت خواهند داشت.