• تلفن: 02122797853
  • ایمیل: info@arshitcivilco.com
  • ساعات کاری: 08:00-17:00

خدمات ما

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی، اداری و تجاری


دکوراسیون یک فضا، حاصل در کنار هم قرار گرفتن عناصر متعددی است. هنگامی که در میان آنها رابطه ای قابل قبول و مطلوب وجود داشته باشد، منجر به فضایی دلپذیر، زیبا و در نهایت راحت و کارا می شود. به طور کلی می‌توان گفت در یک فضا عناصر به سه دسته عمده تقسیم می شوند:

۱-عناصری که بیشترین هدف به کارگیری آنها در محیط کار ضروری است.
۲-عناصری که همزمان کاربردی و دکوراسیونی هستند.
۳-عناصری که بیشتر نقش دکوراسیونی و تزیینی را در فضا برعهده دارند.

شرکت سپهر گستر آرشیت با سابقه ده ساله خود در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون منزل و اجرای پروژه های فراوان ، گزیده ایی از تجربیات خود در زمینه دکوراسیون منزل را ارائه خواهد داد. جهت بازدید و مشاوره رایگان دکوراسیون منزل خود همین حالا با ما تماس بگیرید

طراحی و اجرای نما


شرکت سپهر گستر آرشیت از سال 1390 به صورت تخصصی و کاملا علمی فعالیت در حوزه ی طراحی نمای ساختمان را آغاز نموده است و در این بخش توانسته است با فعالیت حرفه ای در طراحی و اجرای نما ارایه کننده ی پروژه های موفق و قابل توجهی باشد.

سپهر گستر آرشیت با تکیه بر توان بالای گروه طراحی خود از لحاظ هنری و علمی  و فنی و شناخت ضوابط و قوانین شهرداری با تمامی امکانات تخصصی و تجربی اجرایی و کارگاهی توانسته است پروژه های ویژه ای در غالب مسکونی ، اداری ، تجاری ، فرهنگی و … ارایه کند .

از بارزترین مشخصه های هویت شهر نمای ساختمان است که باید همگون با نمای شهری و بافت نمای ساختمان های مجاور طراحی شود

از جمله مواردی که باید در طراحی نما ساختمان به آن توجه کرد:

زیبایی و چشم گیری پوسته ی بیرونی ساختمان

امکان استفاده بهینه از انرژی و جلوگیری از اتلاف آن

ایجاد یک لایه پوسته مقاوم برای بالا بردن عمر ساختمان

شرکت سپهر گستر آرشیت توانایی طراحی و اجرای کلیه ی نماها ساختمانی با رعایت استانداردها و ضوابط شهرداری را دارد و این اطمینان را به مشتریان خود میدهد که به بهترین شیوه ی ممکن وظیفه ی خود را انجام دهد.

بازسازی منازل، بازسازی تجاری و اداری


یکی از خدمات اصلی شرکت سپهر گستر آرشیت بازسازی خانه و ساختمان و بازسازی مکان های تجاری و اداری است.

بازسازی خانه و ساختمان و بازسازی مکان های تجاری و اداری به مجموعه فرایندهایی گفته می شود که به منظور ایجاد تغییرات کلی و یا جزئی در ظاهر منزل و یا در بنای آن انجام می‌گیرد. از اهداف اصلی فرایند بازسازی و نوسازی ، بهبود وضعیت بنای فرسوده و مقاوم سازی در مقابل زلزله محسوب می‌شود.

از طرفی دیگر بازسازی هدف تغییر شکل ظاهری بنا را نیز دارد، بنای مورد نظر از یک بنا با ظاهری یکنواخت، به بنایی با ظاهری جذاب تبدیل می‌شود.

نکته قابل توجه برای افرادی که علاقمند به بازسازی هستند اینکه این فرایند نسبت به ساخت و احداث واحدهای ساختمانی جدید هزینه کمتری در پی دارد. زیرا بنای اصلی ساختمان آماده است و تنها نوسازی و کاربردی‌تر شدن منزل هدف اصلی است تا انجام پذیرد.

طراحی روف گاردن و محوطه سازی


از دیگر خدمات شرکت سپهر گستر آرشیت طراحی و اجرای روف گاردن و محوطه سازی در فضاهای بلا استفاده ای از ساختمان میباشد.

طراحی این فضا ها نظیر پشت بام ها همسو با تکنولوژی مدرن و همخوان با ارزش های زیباشناسی، اجتماعی و فرهنگ ایرانی می تواند در شرایط زیست محیطی اکنون فضای سبز از دست رفته شهری را زنده و موجبات پایداری محیط، بهبود سلامت روانی و جسمی ساکنین و افزایش کیفیت زندگی گردد.

طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی


شرکت سپهر گستر آرشیت با سال ها تجربه خدمات طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی را با استفاده از دانش و تخصص تیم طراحی و اجرایی خود در زمینه معماری به انجام می رساند، در پروسه طراحی غرفه، تعامل با کارفرما در الویت قرار دارد تا خواسته و نیازهایی که در طراحی غرفه لازم است، استخراج و بر اساس آن طراحی خلاقانه و قابل ساخت،ارائه گردد. نوآوری، خلاقیت و برقراری ارتباط مردم با فضای غرفه از اصول اولیه در طراحی غرفه های نمایشگاهی است تا برند و خدمات شما هرچه بهتر در معرض دید و معرفی قرار گیرد.
تیم سپهر گستر آرشیت به شما اطمینان می دهد تا با طراحی ایده آل غرفه نمایشگاهیتان شما را در موفقیت و کسب مشتری بیشتر یاری کند.

به شما پیشنهاد می دهیم برای مشاوره و چگونگی خدمات شرکت سپهر گستر آرشیت با ما تماس بگیرید تا از دانش، تجربه و تخصص ما بهره مند شوید.